TEKNİK ARITMA

Ters Ozmoz - 600 m3/gün

Firmamız Teknik Arıtma, şişeleme tesisinde yer alan ve dolum öncesi şişe yıkama suyu olarak kullanılan 25m3/saat net üretim kapasiteli konteyner tip proses suyu üretim sistemini 2015 yılından bugüne yüksek iyon giderim verimi ile çalıştırmaya devam etmektedir.

Net 25m3/saat üretim kapasiteli tek kademeden oluşan Reverse Osmosis (RO) ünitesi % 75 ürün suyu üretim verimi ile artezyen suyundan < 100 mikro Siemens kalitesinde üretim suyu elde etmektedir.

Üretim debisi ve üretilen suyun iletkenliği 2015 yılı proje değerleri ile uyumlu olarak devam etmektedir.

Ters Ozmoz - 600 m3/gun

Firmamız Teknik Arıtma şişeleme tesisinde yer alan ve şişe yıkama suyu olarak kullanılan 25m3/saat net üretim kapasiteli proses suyu üretim sistemini 2021 yılından bugüne yüksek iyon giderim verimi ile çalıştırmaya devam etmektedir.

İşletmede mevcut olan ve saf su üretimi için dizayn edilmiş, %75 verim ile çalışan Reverse Osmosis ünitesinin % 25 lik konsantre çıkış suyu, firmamız tarafımızdan kurulan konteyner tip Geri Kazanım Reverse Osmosis sisteminin besleme suyu olacak şekilde projelendirilmiştir.

Net 25m3/saat üretim kapasiteli 2 kademeden oluşan Geri Kazanım Reverse Osmosis (GKRO) üniteleri totalde % 86.5 ürün suyu üretim verimi ile çalışmaktadır.

Üretim debisi ve üretilen suyun iletkenliği 2021 yılı proje değerleri ile uyumlu olarak devam etmektedir.